Jakość i bezpieczeństwo - 4Angels
213
page-template-default,page,page-id-213,theme-framework,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-framework,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Jakość i bezpieczeństwo

Naszym celem jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań. Dostosowujemy rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa produktu i zapewnienia jakości, tak, aby bezpieczeństwo i użyte certyfikowane materiały ( nie zawierające szkodliwych czynników), zapewniały zdrowy I prawidłowy rozówj dzieci. Dlatego bardzo uważnie dobieramy materiały oraz przykładamy ogromną uwagę do detali , na każdym etapie produkcji.

Nasze Tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, jest on wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Szyjemy z tkanin 100% bawełnianych, wysokiej jakości gramatura produktu, nawet po wielokrotnym praniu nie tracą one koloru. Wypełnienia użyte w naszych produktach są tylko I gatunku, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty (m.in. Oeko-Tex Standard 100). Wypełnienia poliestrowe posiadają właściwości antyalergiczne, jak najbardziej wskazanymi dla niemowląt od pierwszych dni życia. Nasze wypełnienia są puszyste i sprężyste, czesto wszywane do kocy, dlatego produkty nie tracą formy, można prać je w pralce (w temp. max 40 stopni, wirować max 800 obrotów). Najlepszy gatunkowo , oryginalny polar minky, gramatura 380 g/m2 Jest niezwykle miękki i bardzo przyjemny w dotyku, nie zawiera szkodliwych substancji, jest przyjazny dla skóry i jak najbardziej bezpieczny dla dzieci.

Materiały pikowane Bawałna I velvet pikowane są w Polsce posiadają atesty bezpieczeństwa i jakości.